• Sude oTo Kiralama
  • 7/24 Rezervasyon +90 541 332 25 25
  • REZERVASYON İLETİŞİM BİLGİLERİ:
  • TLF:+90 442 234 30 25 GSM:+90 541 332 25 25
  • SUDE OTO KİRALAMA ve TİCARET ''Güvenilir Konfor''
  • SUDE OTO KİRALAMA ve TİCARET ''Güvenilir Konfor''
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.12842.1322
Euro2.94112.9464
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 2°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret19282

Erzurum

Sürücü Belgesi ve Yaş
E,ED,K,KD,KA grubu araçlar için 21 yaş ve en az 1 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm grup araçlar için 25 yaş ve en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip kişiler Yes - National'ın oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilir.
 Kiralama Süresi
En az 1 gün (24 saat)'tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği taktirde ise tam gün ücreti alınır.
 Kiralama Türleri ve Fiyat
Sınırsız Km: Gün başına ücret ödenir. Kastedilen km. için ayrıca ücret ödenmez. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi (yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dahildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir.
 Ödeme
Ödemeler kiralama başlangıcında geçerli bir kredi kartı ile yapılır.
 
Muafiyetli Kaza Sigortası
Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen tutarlarda maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Her araç kiralamada uygulanan muafiyetli kaza sigortası; 500 TL ve üzeri hasar ve zarar durumlarında trafik ve alkol raporu ibraz etmek koşulu ile araç grubuna göre değişen tutarlarda sigorta limitleri dahilinde maddi zararları kapsamaktadır. 500 TL ‘ye kadar olan hasar ve zararlar teminat dışındadır. 
Mini Hasar Sigortası
Araçta oluşacak Mini Hasarları LFC (Lastik,Far,Cam) Adı altında olan Sigortayı müşteri Günlük ek ücret ödeyerek kabul etmek şartı ile,yazılı beyan ve polis raporuna gerek kalmaksızın teminat kapsamına alır. 500 TL ve üzeri hasar ve kaza durumlarında muafiyetli kaza sigortası şartları geçerlidir.
Hırsızlık Sigortası
Her araç kiralamada uygulanan araç hırsızlık sigortasının geçerli olabilmesi için hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde en yakın Sude oto kiralama bürosuna teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.
Ek Sürücü
Aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması,ek sürücü imzasının sözleşmede yer alması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı takdirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur.
 Ferdi Hayat Sigortası
Ek sigorta primleri ile ferdi hayat sigortası yapılabilir.
 Teslim Etme ve Teslim Alma / Tek Yön Kiralama
Sude oto kiralama bürosunun bulunmadığı şehirlerde teslim etme ve alma için, en yakın Sude oto kiralama bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına 1.00 TL ücret alınır.
 Trafik Cezaları
Trafik cezaları kiracıya aittir. Aracın trafikten alıkonulması halinde, bu süre kiralama süresine eklenir.
 Yurt Dışına Çıkış
Araçların, yurt dışına çıkarılabilmesi için, önceden Sude oto kiralama'dan yetki belgesi alınması gerekir.
 DİKKAT!
Sigorta genel şartlarında teminat dışı tutulan bütün haller ile , aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kira kontratı üzerinde ismi yazılı kişilerden başkasına kullandırılması , kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının en yakın Sude oto kiralama ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder. 

 
Kaza Durumunda Aracınızın Yerini Değiştirmeden En Yakın Polis Veya Jandarma Merkezine Başvurarak Kaza Ve Alkol Raporu Almayı İhmal Etmeyiniz. Aksi Halde Sigortalar Geçersiz Sayılacak Ve Kiracı Tüm Hasar Bedelleri Ve 3. Şahıslara Verilen Maddi/Manevi Kayıplarla Beraber Sorumlu Olacaktır.Sude oto kiralama gerekli gördüğü durumlarda önceden haber vermeksizin kiralama fiyat ve koşulları ile rezervasyonda belirtilen araç tipini değiştirme hakkını saklı tutar.

 

SUDE OTO KİRALAMA &¨Güvenilir Konfor¨& SUDE OTO KİRALAMA &¨Güvenilir Konfor¨& SUDE OTO KİRALAMA

Saat
Takvim